Size Ulaşalım

ANAOKULU (ANASINIFI)

Değişen dünya ve şehrin koşulları çocuklarımızı evin içine kapatıyor. Oysa oyun ve fiziksel aktiviteler bir çocuğun gelişimi için vazgeçilmez kavramlar.
Dolmabahçe Okulları – Anaokulu çocuklarımız için bu iki konuyu da etkin bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Anaokulumuz, 3 – 6 yaş çocuklarımız için özel olarak hazırlanmış koridorları, ferah sınıfları, her mevsim kullanabilecekleri sadece anaokulu öğrencilerimize ait bahçesiyle tüm taleplerinizi karşılamaya hazır.
07:30’da başlayan gün, özellikle çalışan velilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda 18:30’a kadar tüm keyfiyle devam edebiliyor.

Fiziksel ve bilişsel gelişimin en önemli destekleyicisi olan beslenme, Dolmabahçe Okulları’nın üzerinde önemle durduğu bir konudur. Beslenme uzmanımız tarafından, çocuklarımızın ihtiyaçlarını göz önüne alarak, okulumuzun mutfağında hazırlanan yemeklerimiz, sabah, öğlen ve akşam saatlerinde çocuklarımıza sunulmaktadır.

3-6 yaş kategorisi insan gelişiminin en önemli dönemlerinden birini oluşturur. Bu dönemde ortaya çıkabilecek sorunlar tüm hayatı etkiler. Uzman psikoloğumuz, muhtemel sorunları önceden fark etmek ve çözüm yollarını sizlerle paylaşmak için sürekli bizlerle birlikte. Çocuklarımızı takip ediyor, onlarla sürekli iletişim halinde kalıyor.

Hayata hazır, sağlıklı ve başarılı bireyler yetiştirmek psikolojik açıdan sağlıklı çocuklar yetiştirmekten geçer.
Bu bilinçle, uzman psikoloğumuz hafta içi her gün çocuklarımızla beraberdir. Anaokulu rehberlik servisimizle birlikte tüm öğrencilerimizi takip eder; onlar hakkında raporlar hazırlar. Çeşitli testler uygulayarak çocuklarımızın okula uyum sürecine destek olur ve okul ile aile arasında işbirliğini sağlamaya yardımcı olur.
Rehberlik servisimiz, öğrencilerin duygusal, bilişsel ve fiziksel gelişiminin yaş dönemiyle uyum içerisinde ilerlemesi, öğrencilerimizin sahip olduğu potansiyelin belirlenmesi ve geliştirilmesi için geri bildirimde bulunur. Gerektiğinde aileyi yönlendirir.

• Haftada 8 saat
• Yabancı öğretmen destekli,
• Erken dönem konuşma yeteneğini kazandırmayı amaçlayan İngilizce eğitimi.

Buz Pateni

Yüzme

Sportif Tırmanış