Size Ulaşalım

ANAOKULU (ANASINIFI)

3 yaşından itibaren verdiğimiz İngilizce eğitimi ile öğrencilerimizin dinleme becerisini geliştirirken diğer kültürleri de anlama becerisini geliştirmelerini sağlıyoruz.

Tırmanma duvarımızın ve spor aletlerinin yer aldığı yazın sıcak, kışın soğuk havadan etkilenmeyen anaokulu oyun bahçemizde öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerini destekliyoruz.

Eğitim programımızla ilişki kurarak planladığımız birçok eğitsel geziyle öğrencilerimizin gözlem yeteneklerinin gelişmesini ve keşfederek öğrenmelerini hedefliyoruz.

Atölyelerimizde akıl oyunlarından dramaya müzikten görsel sanatlara kadar birçok branşta alanında uzman öğretmenlerimiz ve eğitmenlerimizle öğrencilerimizin ilgi alanlarına yönelik yetenek kazanmalarını ve geliştirmelerini sağlıyoruz.

Esnek eğitim saatlerimizle velilerimizin çalışma saatlerinde uzman sınıf ve branş öğretmenlerimizle dolu dolu bir eğitim süreci sağlıyoruz.

Anaokulu Seçerken

Nelere Dikkat Edilmelidir?

Anaokulu seçiminde dikkat edilmesi gereken konuları Dolmabahçe Okulları Anaokulu Müdürü Sn. Gülesin Mehmet’e sorduk.

Beylikdüzü anaokulları, Dolmbahçe Anaokulu’nun öğrencilerine ve velilere sunduğu imkanlar, bir anaokulunda olması gerekenler ve daha bir çok konuda bizleri aydınlattı.